صفر تا صد ریاضی

 صفر تا صد ریاضی

هر چه  به  کنکور نزدیک می شویم بیشتر شاگردان به دنبال جزوه و یا دبیری هستند که بتواند صفر تا صد ریاضی را در کوتاهترین زمان ممکن به آن ها یاد بدهد . اما آیا می توان در دوره کوتاه صفر تا صد ریاضی را به خاطر سپرد ؟ آیا با این شیوه درس خواندن می توانید در  کنکور ریاضی موفق باشیم ؟  در این مقاله سامان سلامیان بهترین دبیر ریاضی  در رابطه با کنکور ریاضی و نقش ریاضی در درصد قبولی کنکور صحبت می کنند .

سامان سلامیان با ارائه ای برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازد :
۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

سامان سلامیان دبیر ریاضی در تهران و ایران  بر خلاف دیگر دبیران همیشه در تمام کلاس های خود به شاگردان می گویند که کنکور آسان است ،تنها  نیاز به کمی همت و تلاش دارد .  سامان سلامیان  موفقیت در کنکور را تنها  در گرو چند مورد زیر می داند :

اگر ریاضی را بفهمید و عمقی بخوانید حتما می توانید ریاضی را با درصد بالایی  بزنید . برای عمقی خواندن لازم است تا پایه ای قوی داشته باشید . متاسفانه بیشتر شاگردان تنها به دنبال روش های میانبر در کنکور هستند ،درست است که این روش های درس خواندن می تواند کمک کننده باشد ،اما سبب می شود تا دانش آموز ریاضی را به صورت عمقی مطالعه نکند . روش های میانبر در کنکور تنها در صورتی کاربرد دارد که پایه ریاضی  فرد قوی باشد .

صفر تا صد ریاضی

صفر تا صد ریاضی

برای تقویت پایه خود بهتر است ابتدا خواندن ریاضی را از روی کتاب درسی آغاز کنید  و بعد از خواندن کتاب ریاضی به سراغ تست زنی و حال مسائل دیگر بروید . متاسفانه بیشتر دانش آموزان تصور دارند که هر گونه کتاب کمک آموزشی از کتاب درسی خودشان بهتر و قوی تر است ،در صورتی که گاهی خلاف این اثبات شده است ،در نتیجه در مرحله اول کتاب درسی خود را در اولویت قرار دهید .

انتخاب دبیر ریاضی خوب و حرفه ای و شرکت در کلاس های او در کنار مطالعه  بسیار کمک کننده می باشد ،شرکت در کلاس های کنکور و یا تدریس خصوصی در صورتی که فرد خود مطالعه نداشته باشد در کنکور کمک کننده نیست .

نقش فهمیدن در کلاس درس

گاهی برخی از شاگردان  در کلاس درس آنچنان به مطالب گوش می دهند  و نکات را یادداشت می کنند که حتی اگر بعد از کلاس هم مطالعه نداشته باشند آن مبحث را می فهمند . بیشتر نکانت کنکور در همین جلسات  بیان می شود  در نتیجه هر چه بهتر در کلاس ،درس را بفهمید کار شما راحت تر می شود .

هیچگاه به این فکر نکید که تنها با خواندن نکات کنکور می توانم موفق باشیم  و ریاضی را با درصد بالایی بزنم . خواندن نکات کنکور در صورتی که پایه ای ضعیف باشد ،تاثیری در موفقیت ندارد .  بعد از یادگیری درس تنها با حل کردن تعداد کمی مسئله آن مبحث در ذهن شما می رود .

برنامه ریزی

داشتن برنامه ای دقیق و هدفمند  و پیروی ازآن ،نقش بسیاری در موفقیت دارد . برنامه هدفمند سبب می شود تا  شما هدفمند درس بخوانید و تست زنی کنید . با داشتن برنامه ای دقیق شما می توانید تعداد تست های خود را روز به روز  بیشتر کنید . سعی کنید برنامه خود را با کمک فردی آگاه و مشاوره که تجربه کافی در این زمنیه دارد تنظبیم کنید .

صفر تا صد ریاضی

ساملان سلامیان برای کمک بیشتر به شاگران جزو هایی از مباحث هر درس تهیه کرده اند که با کمک آن ها بتوان تمام مباحث مربوط به آن بخش را مطالعه کنند ،در نتیجه زمان کمتری صرف  می شود . شما می توانید با کمک این جزوات و سیدی های آموزشی در وقت خود صرفه جویی کنید ،البته باید گفت این سیدی ها تنها برای دانش آموزانی نیست که دیر شروع کرده اند ، هر فردی می تواند در کنار مطالعه درس ریاضی  ،با استفاده از این سیدی ها مطالب را بهتر درک کند .

با تشکر مدیریت سایت مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

برخی از مقالات

کنکور

اساتید برتر کنکور

دبیر خصوصی حسابان

دبیر خصوصی ریاضی

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

۶ thoughts on “صفر تا صد ریاضی

 1. رضا - شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۱ ق.ظ

  سلام خسته نباشید . اگر میشه برامون یک پکیج اماده کنید که بشه با یه دی وی دی صفر تا صد ریاضی رو یاد بگیریم

  پاسخ
  • salamian - شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در ۹:۲۳ ق.ظ

   باید گفت این کار با یک دی وی دی امکان پذیر نیست ولی با استفاده از پکیج می شود . ما در حال حاضر در حال آماده کردن این پکیج هستیم . سعی می کنیم قبل از آزمون های قلم چی هر مبحث آماده شود . در حال حاضر در مدرسه تخصصی ریاضی با تیم تولید محتوا در حال ضبط هستیم

   پاسخ
 2. سوزان اعتصامی - مرداد ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۹ ب.ظ

  سلام من ریاضیم ضعیف هست ولی دوست دارم این ضعف روازبین ببرم درحال حاضردرس نمیخونم ومدرک دیپلم تجربی دارم میشه راهنمایی کنید ازچه منابعی استفاده کنم این یادگیری روجایی لازم ندارم فقط علاقه دارم به ریاضی ودوست دارم این ضعیف بودن رواربین ببرم میشه راهنمایی کنیدیه جورایی ازصفرمیخوام یادبگیرم حتی ازجمع وتفریق میشه راهنماییم کنید؟

  پاسخ
  • salamian - شهریور ۴, ۱۳۹۸ در ۵:۵۴ ق.ظ

   سلام
   با توجه به مطالبی که گفتید ؛
   اضطراب ریاضی دارید ،اگر قصد شرکت در کنکور رو ندارید و فقط هدفتون بهبود این حالت هست؛ می‌تونید در از کتاب‌های ساده کمک آموزشی سال پنجم و ششم ابتدایی شروع کنید و قدم به قدم جلو بیایید .در سطوح بالاتر و کنکور تیم مدرسه تخصصی ریاضی در خدمت شما هستند.

   پاسخ
   • عاطفه - اسفند ۲۸, ۱۳۹۸ در ۸:۱۳ ق.ظ

    شما چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید؟

    پاسخ
 3. زهرا - آذر ۲۲, ۱۳۹۹ در ۳:۵۹ ق.ظ

  سلام من می خوام ریاضی رو از پایه شروع کنم چون توی ریاضی خیلی ضعیف استم چون رشته م تجربی هست و خیلی دوستش دارم هر چند امسال به دلیل اینکه ریاضی م ضعیف بود و نخواستم همینطوری جلو برم خاستم اول ریاضی م رو قوی کنم بعد وارد شم می خوام از اول شروع کنم یعنی از جمع و تفریق و تا سال بعد بدون مشکل به درسام ادامه بدم اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ

پاسخ

سه × 4 =

Call Now Buttonتماس با استاد سلامیان