مقدمه کتاب ۱۰۰۰ تست ریاضی

مقدمه کتاب ۱۰۰۰ تست ریاضی

کتاب تست ریاضی

شنیدی که وفتی کسی ؛ انجام کاری براش سخته ؛ میگن “هزار بار ” انجامش بده ؛ آسون میشه 👌😊👍 و نام “هزار تست” هم بی‌ارتباط با این داستان نیست.😍

هزاران نرگس (ستاره) از چرخ جهان گرد. 🌠🌟🌠⭐️
فرو شد تا برآمد یک گل زرد (خورشید ).🌻☀️🌞🌅

💯 عدد ” هزار ” برای من هم مهم بود ؛ خصوصا توی یادگیری ریاضی . 😳 می‌پرسی چرا ؟

🚼 اگر زمان جنینی ات ؛ پای تخته 👨‍🏫 بوده باشدی ، اولین خاطرات کودکی‌ات ؛ از گچ و تخته و کلاس و مدرسه باشه و سه‌چرخه بازی دوران کودکی ‌ات ، در حیاط بزرگی باشه که زنگ‌های تفریح هشتصد نفر رو به خود می‌دیده و وقتی همه سر کلاس هستند زمانت به معلم‌بازی و مشق‌نوشتن بگذره ؛ ناخودآگاه خانه‌ات مدرسه ، محل کارت کلاس و زندگی‌ات آمیخته با یادگیری و آموزش خواهد بود.
علاقه به تدریس و ان‌هم ریاضی را زمانی در خود کشف کردم که مادرم وقتی پنجم ابتدایی بودم کتابی به نام “هزارمسئله در ریاضیات” برایم خرید. جلدی سبز رنگ داشت ؛ سبز یشمی، همه کتاب با خط تحریری خوشنویسی شده بود ؛ سوالات قشنگی داشت از درصد و تناسب و محاسبه مساحت قسمت رنگ شده و …معلم‌مان از اوایل اسفند به علت مصدومیت تا بعد عید مدرسه نیامد.

زنگ های ریاضی با کلاس پنجم دیگری ادغام می‌شدیم تنگ هم می‌نشستیم و از معلم دیگری درس!می‌گرفتیم و زنگ بعد در حضور ناظم مدرسه از همان کتاب هزار مسئله؛ برای همکلاسی‌هایم مسئله حل می‌کردم.بعد عید این داستان و با آمدن معلم‌مان این داستان ادامه داشت .تا این‌که بعد امتحان نهایی ریاضی که معلم‌مان هم به حوزه امتحانی آمده بود ؛ بچه‌ها بعد امتحان ریاضی از هر دوی ما تشکر می‌کردند که :
” هیچ سوال جدیدی در آزمون ندیده‌اند.”
چنین شد که تالیف کتاب “هزارتست” را به کمک دوست عزیز و توانمندم مهندس سیدعادل حسینی کلید زدیم.

این مطلب را هم بخوانید
یادگیری آنلاین ریاضی با کمک نرم افزار

چقدر نوشتن در نشر دریافت دلنشین است ؛ وقتی ادیبی چون دکتر هامون سبطی نازنین مدیر انتشارات باشد. دغدغه آموزش پاک و مبارزه با هرزآموزی و پیگیری مطالبات دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور ؛ از جمله کارهایی است که فقط یک پدر برای فرزندان میهنش انجام می‌دهد.
کتاب را تقدیم می کنم به مادرم ❤️ که نخستین معلمم بود و خواهرم 🥰 دکتر سمانه سلامیان ؛ نخستین مشوقم.

کتاب ۱۰۰۰ تست ریاضی، بهترین منبع برای ریاضی کنکور

 

دیدگاه‌ها ۲
ارسال دیدگاه جدید