نگاهی بر همایش‌های جذب

نگاهی بر همایش‌های جذب

نگاهی بر همایش‌های جذب

سلبریتی محوری” مسئله این است” ،مدارس و آموزشگاه‌ها ، در چند سال گذشته گاهی نتیجه‌محور، (برای کنکور یا المپیادها)،مذهب‌محور ،سیستم‌محور، دبیرمحور، مشاورمحور و گاهی هم دانش‌آموز محور بودند ،چندی است بر بعضی از مراکز اجتماعی‌ جریان سلبریتی محور حاکم شده ،به عنوان مثال:

چند سالی است که برای معرفی یک مدرسه یا آموزشگاه ،از خواننده‌ای جدید دعوت می شود تا چند تِرَک از کارهایش را در نیم ساعت با هزینه چهل تا پنجاه‌میلیون تومن اجرا کند.مدرسه یا واحد آموزشی هم برای ارائه برنامه ‌ها و مزیت‌های رقابتی خود فرصت دارد تا قبل از حضور خواننده محبوب قلب‌ها، اهداف و برنامه‌هایش را اعلام کند.

امشب در برنامه‌ای به نام همت مدرسه مرکز شوق پرواز که ،حق هدف آموزش و پرورش دارند و تلاش آنها را برای ایجاد برندی در آموزش و ارایه کار کیفی قدر میدانم، و در سال‌های قبل از مجری مثلا معنوی ماه رمضان دعوت می کرد امسال میزبان ماکان بند بود که واقعا دهه هشتادی ها ، علاقه‌ای وصف ناشدنی به این گروه داشتند همه آهنگها را حفظ بودند وقتی برق سالن قطع شد یک آهنگ کامل را هم صدا خواندند حالا این را بگویم استاد ،علی بیات موحد ریاضیدان و نفر دوم جام‌جهانی محاسبات ذهنی ،مهمان مجلس بود باعث بسی تاسف است که تحمل سالن برای حضور وی ،روی استیج بیش از ده دقیقه نبود .

به جناب موحد گفتم سرزمینی که دانش‌آموزش ،جایی برای شادی و تخلیه انرژی ندارد جز مدرسه و سمینار آموزشی ،فاتحه‌اش خوانده است و جواب شنیدم که خیلی وقته ،فاتحه‌اش را خوانده‌اند!

این مطلب را هم بخوانید
تحلیل آزمون ریاضی تجربی

برگزیده ویژه دهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی در زمینه طراحی روشهای جدید ذهنی در عملیات ریاضی(۱۳۷۵)کسب تائیدیه ۱۵۰۰۰ فرمول ابداعی از یونسکو در زمینه محاسبات ذهنی وکاربرد آن‌هاست.

البته این را هم بیافزایم که از دید جامعه شناسی و روانشناسی جمعی، فقر شادی و تنوع و تفریح به صورت سرطان گونه به جاهایی متاستاز داده که فاجعه است و چرایش هم معلوم.

جای تعجب نیست که معلم‌نماهایی از به ظاهر مردان و هرزآموزان سیما با اشعاری که کاش درست بودند دست به مثلا تدریس بزنند و سیکس‌پک محوری و فاق‌کوتاه و شلوارتنگ محوری با دندانهایی لمینیت شده و چهره‌ای سولاریوم رفته و ادکلن‌هایی محرک به جذب دخترکانی اقدام کنند که نبود شادی را در مدرسه جستجو می‌کنند.

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم؟؟؟؟

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید