مشاوره ایده‌ال

مشاوره ایده‌ال
مشاوره-ایده-آل
 
 

ایده آل ترین سبک و‌سیاق مشاوره رساندن دانش آموز به بهترین خودش است نه بهترینی که ما در ذهن داریم.مشاوره های مقایسه ای و تک مسیری که در نهایت قرار است همه را شبیه هم داشته باشیم مشاوره نیست قتل عام استعدادهاست…!!

 

مشاوره ایده آل

 

 

در مشاوره و کوچ ذهن بهترین راه رساندن دانش آموز و مخاطب به ‌اوج خودش است شاید بتوانیم بگوئیم اون چیزی باش که دوست داری باشی نه اونی که بقیه دوست دارن ببیند.

رساندن هر شخص به ماگزیمم خودش و رسیدن هر کس به بهترین خودش یعنه هر روز بهتر از دیروز

میرسی به اون جایگاهی که حقت است!

مشاوره تحصیلی ایده آل چیست :

 
 

اکثر افراد با مشکل کمبود وقت روبرو هستند و مدام برای انجام هر کاری به این فکرمی کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها باقی نخواهد ماند. در این بین خانواده هایی که فرزندشان درگیر انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا فردی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و … را ندارند.

بنابراین مشاوره انتخاب رشته آنلاین و مشاوره تحصیلی یکی از آسان ترین راه برای مشاوره گرفتن است.خیلی از افرادی که تصمیم میگیرند تا در کنکور سراسری و یا هر امتحانی موفق عمل کنند تصور می کنند با مطالعه زیاد می توانند حتما موفق شوند اما لازم است که مطالعه و کارهای شما برنامه ریزی داشته باشد تا بتوانید به سمت موفقیت پیش بروید.

مشاور های تحصیلی می‌توانند کمک زیادی در این زمینه به شما بکنند. زیرا مشاور تحصیلی یک فرد با تجربه در این زمینه است که می‌تواند در مورد نوع برنامه‌ریزی با شما صحبت کند و شما را آگاه کند که نحوه اصولی برنامه ریزی به چه صورت است و شما با رعایت نکاتی که مشاور تحصیلی میگوید و کمی پشتکار می توانید به تمام اهدافی که در سر دارید برسید.

همه ما در در طول شبانه روز 24 ساعت وقت داریم و دلیل اینکه بعضی از افراد روز به روز موفق تر می شوند و دست به هرکاری می‌زنند می‌توانند آن را با موفقیت به اتمام برساند و برخی از افراد هیچگاه گام مثبتی رو به جلو بر نمی دارد و همیشه در جای خودشان درجا می زند ممکن است همین برنامه ریزی باشد

مشاوره ایده آل کنکور

 
 

حالا که شما هدف گذاری نهایی را انجام داده اید وقت آن است که یک برنامه دقیق تنظیم کنید تا به اهدافی که خودتان یا مشاور تحصیلی مشخص کرده برسید. در این مرحله اگر مشاور داشته باشید او برایتان برنامه ریزی هفتگی انجام می دهد ، دائما پیگیری می کند تا کار ها دقیق و اصولی پیش برود اگر سوال یا مشکلی در زمینه مشاوره (نحوه ی تست زنی ، نحوه ی مطالعه و …) داشته باشید پاسخ می دهد. پس ضرورت داشتن یک مشاوره ایده آل برای برنامه ریزی کنکور بسیار حائذ اهمیت می باشد. 
اگر خودتان بخواهید برنامه ریزی را انجام دهیدتوصیه ما به شما این است که باید اول به اهداف بلند مدت خود (مثلا پزشکی ، مهندسی کامپیوتر ، دندان پزشکی و … ) توجه کنید کسی که مثلا می خواهد دندان پزشکی قبول شود نباید روزی دو ساعت درس بخواند و برنامه ریزی هایی که انجام می دهید باید ماهانه ، هفتگی و روزانه باشد و به هیچ عنوان برنامه ریزی روزانه را به خود آن روز موکول نکنید و سعی کنید حداکثر تا شب قبل ، یک برنامه برای خود تنظیم کنید که بعد از بیدار شدن از خواب دو سه ساعت از زمانتان هدر نرود و تمرکزتان را افزایش دهیدکنکوری درس بخوانید.

 

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید