دبیر ریاضی تهران

دبیر ریاضی تهران

دبیر ریاضی  یکی از ارکان اصلی در موفقیت دانش آموز است .  به طور حتم  تمام شاگردان در انتخاب دبیر خوب به دنبال بهترین هستند  تا بتوانند با کمک  معلم خوب  و کاردان پله های ترقی راپشت سر بگذارند . گاهی دانش آموز در درسی مشکل اساسی دارد و تنها با  کمک یک مدرس خوب است که می تواند  ،مفهوم آن درس را به طور کامل درک کند .  اما چگونه باید یک دبیر ریاضی خوب  و حرفه ای پیدا کرد ؟ چه ملاک هایی را باید در انتخاب دبیر و مدرس خود در نظر داشت . در ادامه سامان سلامیان بهترین دبیر ریاضی تهران در رابطه با انتخاب مدرس  صحبت می کنند . اگر شما هم در این انتخاب تا به حال موفق نبوده اید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

بهترین-دبیر-ریاضی

قبل از هر چیز لازم است تاوالدین  پاسخ برخی از سوالات را بدانند  ، از فرزند خود بپرسید که در چه درسی ضعیف  و در چه درسی مهارت دارد ؟  در چه قسمت هایی  از ریاضی  ناتوان است ،حل مسئله ،ریاضیات و…پاسخ به این سوالات  انتخاب را راحت تر می کند .

صحبت کردن با یک فرد کاردان در این زمینه ،همچون مشاور تحصیلی  کمک کننده است . یک مشاور خوب و لایق  با توجه به وضعیت درسی  فرزندتان نقاط ضعف و قوت  دانش موز آموز را پیدا می کند  .

گزینه های انتخاب خود  را امتحان کنید  مسلما شما در هنگام انتخاب چنیدن گزینه را پیش رو دارید ،سعی کنید از میان آن ها دبیران با تجربه  و کارادان را گلچین کنید .

سامان سلامیان با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور و صفر تا صد ریاضی را برای دانش آموزان آموزش می دهند .شما می توانید برای شرکت در کلاس های تقویتی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

سامان سلامیان بهترین دبیر ریاضی در تهران  با توجه به کلاس های آموزشی دوره ای و تدریس در مدرسه تخصصی از تجربه و مهارت کافی بر خوردار می باشد .

کنترل و نظارت والدین به سوابق و پیشرفت دانش آموز ،می تواند ملاکی برای برتری دبیر انتخابی باشد متاسفانه انتخاب دبیر نا آگاه  می تواند  تاثیرات بسیاری را بر موفقیت داشن اموز داشته باشد ،همانطور که یک دیبر ریاضی خوب می تواند عامل موفقیت دانش آموز خود شناخته شود .

در مقالات پیشین سامان سلامیان  در رابطه با ملاک های برتری دبیر  ریاضی و حسابان صحبت کردند .

با تشکر مدیریت سایت مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

بهترین دبیر ریاضی

دبیر ریاضی

کنکور ریاضی

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

2 thoughts on “دبیر ریاضی تهران

 1. کیمیا - سپتامبر 5, 2018 در 10:38 ق.ظ

  سلام من سال دومی هست که برای کنکور دارم تلاش می کنم خیلی زده شدم . سال اول قبول شده بود ولی خوب خوب نبود الان به کل انگیزمو از دست دادم نمی دونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید؟ به نظر شما چند ماه قبل از کنکور شروع کنم می تونم به نتیجه برسم

  پاسخ
  • salamian - سپتامبر 8, 2018 در 9:25 ق.ظ

   لازم است تا حداقل یکسال زودتر برای کنکور آماده شوید . حتی گاهی اوقات در گروه تجربی یکسال هم کم است. برای رشته تجربی لازم است تا حداقل روزی 10 ساعت درس بخوانید و به زیست و شیمی تستلط کافی داشته باشید . کتاب زیست را بار ها و بار ها نزدیک به 40 بار بخوانید . در ریاضی از منابع مدرسه تخصصی ریاضی که خودم آماده کردم می توانید استفاده کنید . در همین سایت هم آموزش های رایگان به صورت فیلم های کوتاه آماده شده است . بهتر است تا دید شما نسبت به کنکور کمی عوض شود ،امیدوار باشید . ما هم در این زمینه در حال تلاش هستیم تا بتوانیم منابع خوبی را برای یادگیری بیشتر شما آماده کنیم

   پاسخ

پاسخ

سیزده − ده =

Call Now Buttonتماس با استاد سلامیان