حقایق کنکور

حقایق کنکور

یک سری حقایق در کنکور وجود دارد که لازم است از آن مطلع شوید .

دانش آموزان تنبل که در کنکور و آموزش تنبلی را پیشه می کنند، روز به  روز  بیشتر تنبل می شوند و شرایط را برای فرد بدتر می کند .

خیلی از دانش آموزان با هر شرایطی، آموزش و تمرین را تعطیل می کنند و ساعات استراحت خود را بیشتر می کنند . برنامه درسی خود را تغییر می دهند و در این برنامه فقط تمرین و تکرار را به هفته های بعد موکول می کنند، اما غافل از آنکه ساعات طلایی خود را از دست می دهند و به کنکور نزدیک می شوند .

این دانش آموزان اغلب از دبیران خود این سوال را دارند که آیا هنوز برای شروع دیر نشده ؟ آیا در این مدت زمان کم می توان موفق شد؟

اما خیلی از دانش آموزان حتی بعد از این سوال هم باز شروع  نمی کنند .

تنبلی بزرگترین آفت کنکور است پس اگر حتی می خواهید بعد از استراحت شروع کنید پس یک هفته کامل استراحت کنید اما از هفته بعد  پر قدرت و پر تلاش تر از قبل شروع کنید .

حقایق کنکور

حقایق کنکور

کرونا و کنکور

با توجه به اینکه امروزه دغدغه اصلی افراد جامعه، ویروس کرونا است و استرس و نگرانی از ابتلا به این ویروس تاثیر زیادی در روحیه  افراد گذاشته است چه کنیم ؟

خوشبختانه برای این دوران تدابیر زیادی در نظر گرفته شده است با ارائه کلاس آموزشی آنلاین ، فیلم های آموزشی رایگان ، بسته های  آموزشی و… سعی شده است  کمبود حضور دانش آموزان در کلاس های درسی جبران شود .

دبیر ریاضی سامان سلامیان با بسته طرح” ناجی ریاضی تجربی” یا “ساماندهی با سامان “کنکور ۹۹ ریاضی کنکور را کاملا توضیح داده است تا با خواندن و تمرین بتوانید در کنکور ریاضی موفق شوید . شما می توانید با کمک این بسته های آموزشی ریاضی خود را تقویت کنید و  خود را برای کنکور 99 آماده کنید .

چرا در آزمون ها از جاهایی که ما میخوانید سوال طرح نمی شود ؟

بسیاری از دانش آموزان این سوال را از دبیران خود دارند که دلیل اصلی اینکه سوالات طرح شده در کنکور برای آن ها آشنا نیست چیست ؟

حقیقت این است که برعکس آن چیزی که تصور میکنید، هدف طراح از طرح سوالات آزار و اذیت نیست بلکه این وظیفه بر عهده طرح است که با طراحی استاندارد  چه در سطح آسان چه متوسطه و چه پیشرفته بررسی سطح عطمی و هوش محصلین است .

اینکه با دیدن سوالات غافلگیر میشوید به دلیل  بی تجربگی شما در برخورد با تست ها و ناتوانی دانش آموز در پیدا کردن جملات و توجه بیشتر به سوالات است .

اما راه حل اصلی چیست ؟

راه حلی که به شما کمک می کند این است که باید در زمان مواجه شدن با تست های ارزشمند، پرنکته  و افزایش بهینه ی توجه به نکات سوال خیز، می توانید این مشکل را برطرف کنید .

اما تنها ایرادی که این راه حل دارد این است که زمان زیادی را از شما میگیرد تا خودتان بتوانید بر کتاب و تست ها تسلط کافی داشته باشید .

سامان سلامیان با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازند .شما می توانید برای شرکت در کلاس های تقویتی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۱۲۱۰۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

راه میانبر

ما به شما یک راه میانبر توصیه می کنیم تا بتوانید در مدت زمان کم اما با کمک بسته های ناجی ریاضی  و روش IP.P.P کار کرده باشید، تا بتوانید با کمک آن ذهن  طراح را بخوانید و با کمک آموزش مفهومی دی وی دی ها و جزوات تمرکز خود را بر قسمت اصلی بیشتر کنید . با کمک این تکنیک برنامه مطالعاتی که مختص دانش اموز ارائه می شود موفق می شوید .

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تحصیلی با دبیر ریاضی در تهران، سامان سلامیان تماس بگیرید .

پاسخ

7 + سیزده =

Call Now Buttonتماس با استاد سلامیان