آموزش و یادگیری دیجیتال در ریاضی

آموزش و یادگیری دیجیتال در ریاضی

در ادامه سامان سلامیان در رابطه با واکاوی چالش های آموزش دیجیتال در یادگیری درس ریاضی مطلبی را ارائه می دهند . تحولات بنیادین و شکل گیری روش های جدید از آموزش و گذر از نظام آموزش سنتی و آموزش نوین چالش ها  و فرصت های خیلی زیادی را امروزه پدید آوردند  در این بین مفاهیمی چون آموزش در عصر  دانش و آگاهی و معرفی  و توسعه آن ها در کشور به عنوان ضرورتی در تحقق سند چشم اندازه  توسعه 1404  که توسعه مبتنی بر دانایی است مطرح شده است  .

آموزش و یادگیری دیجیتال در ریاضی

آموزش و یادگیری دیجیتال در ریاضی

در این راستا  استفاده از آموزش الکترونیکی و دیجیتال  به عنوان  روشی موثر در توسعه  آموزش  به دانش آموزان همواره  مورد توجه بوده و این موضوع با سرعت زیاد  و قدرت انتقال ذاتی خودش مرز های  آموزش را  درنوردیده و تمام شیوه های  آموزش سنتی  و ابعاد آن را تحت  سیطره خودش  قرار داده  است. یکی از اهداف عالی نظام  تعلیم و تربیت  افزایش کیفیت  یادگیری دانش آموزان در رشد علمی و فرهنگی آنان  می باشد  که آموزش دیجیتال یکی از  این روش های جدید است . که بنده هم در این زمینه سعی کرده ام که تمام کار کرد های خودم در ده 80 را   تبدیل به دیجیتال کنم .

شکل های آموزش دیجیتال و الکترونیکی

یکی از این موارد خود یادگیری  و یا  آموزش از راه دور و یادگیری  گروهی است .

بنابر این امروزه  کلاس های درس ،محتوای آموزشی ، جایگاه معلم و دانش آموز دارد که لازم است یک تعریف جدیدی برای آن به وجود بیاریم و  که متناسب با نیاز های امروزه بشر باشد .

آموزش دیجیتال مشکلاتی  از قبیل ترافیک تاخیر حضور کلاس و مواردی از این  قبیل را برطرف  می کند و مستلزم یک سری برنامه ها ،سایست ها ،  استراتژی  ها و یک سری الگو های جدید است  که  آموزش و پروش  باید آن ها را به وجود بیاودند.

سامان سلامیان با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازند .شما می توانید برای شرکت در کلاس های تقویتی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

این موضوعات در حال حاضر در حال جهانی شدن است . طرح این موضوع که آموزش دیجیتال ریاضی به منظور  ایجاد تمرکز بیشتر  در حال انجام است  و تدارکات و سرمایه گذاری مناسب هم در سیستم یادگیری می طلبد . سامان سلامیان دبیر ریاضی  در آخر از مسئولین  تقاضا دارند که  این راه را هموار کنند . به طور مثال آموزش نمودار ها  به کمک نرم افزار ها و نمایش آن ها در تخته دیجیتال و مثلا ایجاد تغییرات  جزئی در ضابطه تایع که سبب تغییرات عظیم  در شکل آن ها می شود می تواند بسیار آموزنده باشد .

با تشکر مدیریت سایت مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

سخت گیری در آموزش ریاضی

روش های نوین تدریس ریاضی

کنکور ریاضی

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

۲ thoughts on “آموزش و یادگیری دیجیتال در ریاضی

 1. پگاه - شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۹ ق.ظ

  به نظر من این روش خیلی خوب هست . شما خودتون به صورت مجازی هم تدریس می کنید ؟

  پاسخ
  • salamian - شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در ۹:۲۴ ق.ظ

   سلام . فعلا مدرسه تخصصی ریاضی و بنده برنامه ای در این رابطه نداریم ولی به صورت افلاین دی وی دی و ویدئو آماده می شود و امیدوارم قبل از هر آزمون قلم چی این پکیج همراه با کتاب کار و جزوه مربوط آماده ارائه باشد

   پاسخ

پاسخ

14 − دوازده =

Call Now Buttonتماس با استاد سلامیان