سبد خرید

واقعيت موفقیت در كنكور

واقعيت موفقیت در كنكور

دوستان نازنين💐
در تلاشیم تا واقعيت موفقيت در كنكور را آنچنان كه هست به دانش‌آموزان و خانواده‌هاى محترمشان بياموزانیم….

🔸متاسفانه بازار مكاره مشاوره در كنكور چنان كرده كه دانش‌آموزان متوسط و ضعيف راه را از بيراهه تشخيص نمي‌دهند.
⚠️ رتبه برترهايى كه وانمود مي‌كنند روش‌هاى خاص و اعجاب‌انگيزى براى مطالعه دروس، تست زدن و آزمون دادن داشته و دارند. و با جمله {رازهاى موفقيت را از كسي بياموزيد كه خودش راه را طى كرده است} بديهيات موفقيت اين راه را اسرار مگو جلوه مي‌دهند!
⚠️ مشاورينى كه وانمود مي‌كنند نتايج دانش‌آموزانى كه با ايشان در ارتباط بوده‌اند، تمام و كمال حاصل حضور و وجود ايشان است و با تبليغ {برنامه‌هاى شخصى‌ساز و مختص به هر فرد} برنامه‌ريزى ساده برای درس خواندن را امرى بسيار تخصصى و دشوار مي‌نمايانند.

 

🔔 روال برخى مشاوره‌هاى كنكورى خيانت محض در حق فرزندان کشور بوده و هست!

⚠️ اصول بديهى موفقيت در كنكور را چنان با بزرگنمايى و آب و تاب ارائه مي‌كنند كه متاسفانه در اين ميان برخى دانش‌آموزان حتى پس از كسب رتبه خوب نيز به واقعيت ماجرا پى نمي‌برند و چنان براى آن شخص، گروه و يا موسسه تبليغ مي‌كنند كه انگار موفقيت آنها صرفا در گرو همراهى با ايشان بوده است.

دوست عزیزم لطفا حواست رو جمع كن!

✅ قبل از هرچيز باور كن اصول موفقيت در كنكور بسياربسيار بديهى و ساده است و بدان كه يك مشاور فقط و فقط يك راهنماست و اين تويى كه بايد با ذهنى هوشيار و مثبت در اين رقابت افراطى، با تمرين و تكرار صحيح به تسلط و سرعت در پاسخگويى به سوالات برسى.

✅ تا زمانى كه به بديهى بودن راه و رسم موفقيت ايمان نداشته باشی، نخواهی توانست به اعتمادبنفس كسب يك رتبه عالى دست پيدا كنيد.
✅ تا زمانى كه به چنان شناختى از خود نرسی كه ندانی چه درسى را به چه ميزان و در چه زمانى بايد بخوانی، نمی‌توان انتظار داشت ارتباط با يك مشاور برايت معجزه كند و به يك رتبه عالى دست پيدا كنی.

🦋 هجوم چند صد هزار نفرى فرزندان اين كشور به اميد قبولى در چند رشته خاص، نشان از نابسامانى اوضاع، پيمودن مسيرى نابخردانه و يك بيمارى اجتماعى دارد، اما نسخه‌نويسان اين روزها را نيز طبيبى دلسوز نمي‌بيند! چرا كه جامعه‌اى كه تحصيل در علوم پايه، علوم انسانى، رشته‌هاى فنى و رشته‌هاى پيراپزشكى را افتخار نپندارد و موفقيت را صرفا پذيرش در چند رشته خاص ببيند، يك بيمار متوهم است و نه يك اجتماع رو به توسعه!

 

بیشتر بخوانید : راز موفقیت در کنکور

 

⭕️جامعه بايد به فرزندان كشورش بياموزد كه:
▪️اين ما هستيم كه مي‌توانيم به يك رشته تحصيلى و شغل اعتبار و ابهت ببخشيم و نه لزوما برعكس!
▪️اينكه رتبه برترها به سراغ چند رشته تحصيلى خاص مي‌روند لزوما به معنى مناسب بودن آن رشته براى هر شخص و حتى خود آنها نيست!
▪️رقابت افراطى براى قبولى در چند رشته تحصيلى نشان از بيمار بودن اقتصاد و فرهنگ جامعه دارد و اين پيمودن يك مسير ناصحيح و توهم‌گونه بيش نيست!
▪️اعتبار و ارزش‌هاى والاى انسانى در گرو كسب رتبه خوب در كنكور نيست و آبادانى نيازمند كشاورزان، صنعتگران، معلمان و …. و علاقمندان به دانش و علم‌اندوزى در تمام شاخه‌هاست!
▪️اختلاف طبقات اجتماعى و اقتصادى را نبايد به وادى علم و دانش كشاند؛ اين موضوع مسير ترقى و آبادانى كشور را به قهقرايى خواهد برد كه در حال رفتن بسويش هستيم!

دوستان نازنين💐
در تلاشیم تا واقعيت موفقيت در كنكور را آنچنان كه هست به دانش‌آموزان و خانواده‌هاى محترمشان بياموزانیم و همزمان براى احياى شأن و منزلت همه رشته‌هاى تحصيلى و موقعيت‌هاى شغلى تلاش نمايیم.
در اين راه نيازمند همراهى همه شما عزيزان هستیم؛ يقين داريم صداقت كه باشد همراهى خواهد بود🌻

 

استاد سامان سلامیان
۰۹۱۲۱۰۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

شماره واتس اپ جهت دریافت پیام: 09213363198
دیدگاه‌ها ۰