مشاوره رایگان تحصیلی

مشاوره رایگان تحصیلی

مشاوره رایگان تحصیلی

موفقیت  نیاز به برنامه دارد و بدون  یک برنامه ریزی هدفمند مسلما شما نمی توانید  به موفقیت دست پیدا کنید . خیلی از دانش آموزان و  یا حتی دانشجویان برای  درس خواندن خود به دنبال یک برنامه هدفمند هستند،   مهندس سامان سلامیان ،  که به عنوان یک دبیر ریاضی موفق در تهران  شناخته شده است  با ارائه برنامه ای هدفمند و مشاوره تحصیلی می تواند کمک شایانی  در رسیدن به اهداف  شما داشته باشد .   با ما همراه باشید  تا  اهمیت  یک برنامه هدفمند در موفقیت را بیان کنیم.

مشاوره رایگان تحصیلی

مشاوره رایگان تحصیلی |

اهدافی که باید در  زمان درس خواندن به آن توجه داشته باشید :

شما وقتی شروع به حل تمرین می‌کنید دو هدف  را به صورت جدی دنبال کنید .  اول اینکه مطالبی که درآموزش ریاضی یادگرفته اید را تثبیت کنید و دوم اینکه مطالبی که هنوز به آن‌ها مسلط نشده اید را شناسایی کنید. اهمیت شناسایی مطالب به حدی است که افزایش درصدها و رسیدن به رتبه های بهتر را برای شما رقم میزند.

فرض کنید شروع به حل تمرین می‌کنید و نصف تمرین‌ها رو هم حل می‌کنید. تا اینجای قضیه اتفاقی که افتاده، این است  که شما از یک سری مطلب که بلد بودید تمرین حل کرده اید. حالا تکلیف اون مباحث و تمریناتی است که حل نکرده اید؟! باید حتما آن تمرین‌ها را هم رفع اشکال کنید که در اثر حل تمرینی که  انجام دادید  چیزی به آموخته های شما اضافه شود .

در مدرسه ریاضی سامان سلامیان  این امکان وجود دارد  تا افرادی که ساکن شهرستان هستند و تنها به دلیل مسافت طولانی نمی توانند  در کلاس های  ایشان شرکت کنند ، با   انجام مشاوره تحصیلی تلفنی و  یا حتی اعزام دبیر خصوصی به  این مناطق ،  به آن ها در  یادگیری دروس کمک کنند .

سامان سلامیان با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازند .شما می توانید برای مشاوره تحصیلی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

مشاوره تحصیلی رایگان

در مدرسه ریاضی سامان سلامیان  مشاوره تلفنی  و حضوری  با توجه به برنامه ریزی  شما  توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود .   شما می توانید میزان تاثیر این مشاورات را  در درصد  قبولی دانش آموزانی که در این مدرسه درس خوانده اند ، درک کنید .

این مطلب را هم بخوانید
ده فرمان مشاوره‌ای برای جمع بندی کنکور و امتحانات نهایی

خلاصه مطلب

در اخر می توانیم به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم،  مشاوره تحصیلی  یکی از ارکان اصلی  موفقیت شما است ، گاهی خیلی از دانش آموزان که به سامان سلامیان دبیر ریاضی مراجعه می کنند ،  با  وجود تلاش بسیار و زمانی که برای  درس خواندن خود  قرار داده اند، نمی توانند به موفقیت برسند ،  اگر همین  افراد قبل از هر چیز  مشماوره تحصیلی انجام می دادند و  به صورت هدفمند و برنامه ریزی  شده درس می خواندند  می توانستند به راحتی رتبه های  برتر کشور را کسب کنند . پس  توصیه ما به شما این است که  برای برنامه ریزی دروس خود از یک مشاوره تحصیلی کمک بگیرید  تا سریع تر به اهداف خود برسید .

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید