رتبه های تک رقمی کنکور

رتبه های تک رقمی کنکور

رتبه های تک رقمی کنکور

با توجه به اعلام  رتبه های تک رقمی کنکور 97  ،خبر های  بیشماری حاکی از  عقد قرار موسسات کنکوری  با رتبه های برتر  کشور به گوش  رسید .  به گفته یکی از کنکوری های رشته تجربی  ،بعد از اعلام نتایج کنکور این پیشنهاد ها  در مجموع از 300 میلیون  تومان هم گذشته است .

این فرد برتر کنکور که تمایلی به فاش کردن نام خود ندارد ، وانمود می کند  یکی از ناشران  کتاب های کنکور  که کتاب های این نشر اصلا جز منابع درسی  اش نبوده است ،با نصب پارچه بزرگی  بر درب منزل تبریک گفته است و  به بنده با دادن پیشنهاد مالی قابل توجه ،درخواست شرکت در  فیلم های تبلیغاتی اش را داد .

رتبه های تک رقمی کنکور

رتبه های تک رقمی کنکور

پیشنهاد  تنها به این جا ختم نمی شود ، تماس های تلفنی  موسسه فروش دی وی دی و فیلم های کنکور 97  نیز قابل توجه بود .  در مجموع می توان بگویم  که  پیشنهاد سه فروشنده دی وی های کنکور  به ارزشی بیشتر از 120 میلیون هم رسید آن ها هم در قبال این پیشنهاد درخواست دادند که  در برنامه تبلیغاتی شان شرکت کنم و  و این طور وانمود کنم که این محصولات عامل موفقیت من بوده اند . باید بگویم من اصلا اعتقادی  به  این ها ندارم .

عامل موفقیت رتبه تک رقمی کنکور

من در بیان علل موفقیت خود می توانم بگویم که  ،اگر چه در شهر ما امکانات آموزشی بسیاری وجود داشت ،اما چون هدف من کسب رتبه تک رقمی در کنکور بود ، با گذراندن دوره پیش دانشگاهیم به صورت غیر حضوری  به تهران امدم  و در کلاس های مشاوره تحصیلی  کنکور  که اخیرا به عنوان رتبه آور ترین  موسسه  کنکور شناخته شده است ، شرکت کردم .

سامان سلامیان بهترین دبیر ریاضی با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور و صفر تا صد ریاضی را برای دانش آموزان آموزش می دهند .شما می توانید برای شرکت در کلاس های تقویتی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

درست است که این کلاس های مشاوره بی تاثیر نبودند ،اما  در درجه اول اراده و تلاش های  مستمر خودم بودند که سبب شد من به عنوان رتبه تک رقمی شناخته شوم . کلاس های الگوریتم سازی ،و همچنین آرامشی که مشاوران تحصیلی به دانش آموزان می دانند  بسیار کمک کننده بود .

بیشتر افراد این سوال را داشتده اند که ،آیا تصور می کردید که به عنوان رتبه تک رقمی شناخته شوید ؟

من  به رتبه  یک  کنکور تجربی فکر نمی کردم ،زیرا چند نفری را می شناختم  که شانس کسب رتبه یک کنکور  را دارند  ،اما می دانستم که رتبه ی زیر  10 را کسب می کنم  .دلیل آن هم این بود که به تلاش های خودم ایمان داشتم و می دانستم که  سر جلسه کنکور چه کرده ام .

ساعات مطالعه  به طور روزانه

این رتبه برتر کنکور   در رابطه با ساعات مطالعه خود برای کنکور این طور گفتن که روزانه به طور میانگین 8-9 ساعت مطالعه داشتند و به مرور زمان  این زمان را به روزی 10 ساعت در روز هم رساندم .

در اخر  باید گفت که  تمام حرف هایی که در فیلم های تبلیغاتی  زده می شود ،تنها جنبه تبلیغاتی دارند  و بهتر است  خیلی بر آن ها متکی نشوید  ،عزم و اراده یک فرد در کنار برنامه ای هدفمند  با  مشاورین در این زمینه  می تواند تاثیر بسیاری در موفقیت شما داشته باشد .

با تشکر مدیریت سایت مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

برخی از مقالات

چگونگی تاثیر معدل در کنکور

کنکور

کنکور 97

تحلیل دیفرانسیل کنکور 97

اساتید برتر کنکور

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید