سبد خرید

سوالات رایج در رابطه با دوره آنلاین ریاضی یازدهم

سوالات رایج در رابطه با دوره آنلاین ریاضی یازدهم

این دوره مناسب چه کسانی است ؟

دانش آموزان خود پایه یازدهم و افرادی که در ریاضی پایه مشکل دارند و یا وقفه تحصیلی و آموزشی داشته اند.

نحوه آموزش در دوره آنلاین ریاضی یازدهم چگونه است ؟

نحوه آموزش به ترتیب فصول کتاب درسی است،فعالیت ها و کار در کلاس ها و تمرین ها حل می شوند، برای امتحانات دی و خرداد ماه نمونه سوال حل می شوند. هر درس از هر فصل کتاب در یک جلسه تدریس می شود و در جلسه بعد حل تمرین و تست خواهد بود.
تست های برای بیان نکات کنکوری آمادگی کنکور های آزمایشی رایج خواهد بود.

ابتدا تدریس کامل و مفهومی و تشریحی خود کتاب درسی کار می شود و سپس با حل تست های متعدد و ترکیبی تمام زیر و بم نکات تستی آن آموزش داده می شود.
خط فکری حاکم در کلاس حل مسئله به کمک حل مسئله، ارائه دید شهودی و نموداری و رسم منحنی، ریختن ترس داوطلب از توابع و تست های دشوار مشابه ریاضی 1400، بیان تمام نکات تستی و ارائه چندیدن راه حل برای یک سوال در صورت وجود، پرداختن به راه های میانبر و کوتاه تر علمی
برای بچه های رشته ریاضی مبحث مجموع جملات دنباله حسابی و هندسی و نسبت های مثلثاتی، مجموع و توافضل دو زاویه تدریس خواهد شد و ایشان می توانند دو فصل هندسه تالس و تشابه و شمارش و احنمال را هم به صورت هدیه از کلاس استفاده نمایند.

طول دوره کلاس ریاضی آنلاین

طول دوره کلاس آنلاین ریاضی یازدهم چقدره است؟

این کلاس برعکس سایر موسسات سالانه بوده و کامل ترین کلاس در نوع خود می باشد به طوری که بعضی از علاقه مندان به تدریس ریاضی، آن را یک دوره کامل تربیت دبیر ریاضی دانسته و در آن شرکت می کنند.
در کلاس تست های متعدد حل می شود و کامل ترین کلاس و پر مطلب ترین کلاس ریاضی کشور است.

در هر جلسه غیر از پر کردن جزوه داده شده،جزوه طلایی و تخته نوشت ها، در اختیار دوستان خواهد بود.

کلاس در هر هفته یک تکلیف حداقلی، با پاسخ تشریحی وآزمون خواهد داشت، رفع اشکال نیز از دو طریق آنلاین و ربات دریافت یار و توسط رتبه برتر ها انجام می شود.
ضمنا خود کلاس به صورت تعاملی و پرسش و پاسخ هست و در انتها فیلم ضبط شده کلاس با کیفیت عالی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

کلاس آنلاین ریاضی

آیا با شرکت در دوره آنلاین ریاضی یازدهم نیاز به تهیه کتاب های کمک آموزشی هست ؟

قطعاً برای تمرین ریاضی کتاب لازم است، البته برای هر جلسه فایل تکلیف اماده با پاسخ تشریحی در پنل دوستان قرار می گیرد.
دوستانی که نیاز به پاسخ های تشریحی کامل دارنداز کتاب خیلی سبز می توانند استفاده کنند، در سال های اخیر کتاب آبی قلم چی شامل تست های آزمون های خود کانون فرهنگی اموزش و مناسب است.

شما می توانید برای یادگیری و تمرکز بهتر بروی دروس ریاضی یازدهم از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید و برای خرید پک ناجی و ریاضی یازدهم به قسمت فروشگاه آنلاین سایت مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها ۰