سبد خرید

بهترین فیلم آموزش ریاضی

بهترین فیلم آموزش ریاضی

      بهترین فیلم آموزش ریاضی

بهترین فیلم آموزش ریاضی کدام است ؟ راه های انتخاب بهترین دی وی دی  های کنکور 98 چیست ؟  چگونه می توان لینک های دانلود رایگان  فیلم های آموزشی کنکور تجربی را یافت ؟  دانش آموزانی که برای کنکور آماده می شوند  به طور حتم این سوالات را در ذهن خود دارند  که چگونه می توانند به بهترین منابع و فیلم های آموزشی دستررسی پیدا کنند . مکرر از  سامان سلامیان دبیر ریاضی تجربی در مدرسه ریاضی  سوال می پرسند که  بهترین فیلم های ریاضی و یا دی وی دی های آموزش ریاضی کدامند؟ به همین دلیل در ادامه  به بررسی پاسخ همه این سوالات می پردازیم . اگر شما هم تصمیم دارید با رتبه های بالا  ،  قبولی در کنکور را به دست آورید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

بهترین فیلم آموزش ریاضی

بهترین فیلم آموزش ریاضی

راه های شناخت بهترین فیلم های آموزشی

گام اول :

باید دبیری  که تدریس می کند، فارغ از شوخی های رایج یک محتوای کامل صفر تا صد ریاضی را تهیه کند ،  در این محتوا لازم است بدنه اصلی کتاب  توضیح داده شود،  با حل تعداد کمی سوالات تشریحی و بعد  سوالات تستی  که ابتدا باید  حل سوالات تستی به روش کلاسیک انجام شود و درآخر با روش هایی همچون عدد گذاری  و  راه های کوتاه تر ، انجام شود .

گام دوم :

فیلم های آموزشی باید به گونه ای باشند که مخاطب را جذب کند، فیلم ها برای مخاطب کسل کننده و یکنواخت نباشد .  مسائل از آسان به سخت طراحی و حل شوند  و اینکه  یک شوق و اشتیاق در مخاطب ایجاد شود که دانش آموز همچون یک سریال علاقه مند به  مشاهده ادامه فیلم باشد .

این مطلب را هم بخوانید
فیلم آموزش ریاضی تجربی

گام سوم:

حتما یک منبع به دانش آموز معرفی شود که در کنار آن دانش آموز برای یادگیری بتواند از منبع استفاده کند .

گام چهارم :

ویدئو باید خدمات داشته باشد، به این معنی که  فیلم آموزش ریاضی تجربی برنامه رفع اشکال رایگان  و یا جمع بندی داشته باشد . که لازم است گفته شود تمام این خدمات در مدرسه ریاضی  تخصصی ریاضیات به دانش آموزان عرضه می گردد .

هدف  ما در مدرسه تخصصی ریاضیات این است که  با تولید  فیلم های آموزشی خیلی خوب ،  که توسط سامان سلامیان تهیه می شود  یادگیری را  برای دانش آموزان آسان کنیم، سامان سلامیان با  تجربه 25 سال در زمینه تدریس ریاضی  ،  آشنا به زبان دانش آموزان در  سه نسل  هستند ،  از اوایل دوره 70 که کتاب جبر آنالیز  در بازار بود ،  این کتاب توسط سامان سلامیان تدریس میشد و بعد از آن کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال  که ایشان از مدرسین برتر در آن بودند ، به دانش آموزان تدریس شد و همچنین تجربه تدریس در بهترین  و موفق ترین آموزشگاه ها  و مدارس تهران را داشتند .

سامان سلامیان با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازند .شما می توانید برای شرکت در کلاس های تقویتی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

 نتیجه گیری

در اخر به عنوان نتیجه گیری می توان گفت که ، سامان سلامیان با این  مفهموم  که چگونه مطلبی را به دانش آموز یاد دهند تا در ذهن او ماندگار باشد را در این  فیلم های آموزشی در نظر گرفته اند  و برای دوره های پایین تر هم   تدریس با کمک فیلم های آموزشی را  توسط افرادی که زیر نظر سامان سلامیان تربیت  و متخصص شده اند  ، آماده شده است تا  همه دانش آموزان بتوانند از این ویدئو ها برای کسب موفقیت های بیشتر استفاده کنند . امید بر این است که تمام این زحمات در ارتقا سطح دانش کشور  و تربیت  پدران و مادرانی توانمند تر برای  آیند ایران مثمر ثمر واقع باشد .

این مطلب را هم بخوانید
فیلم آموزش ریاضی

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

ویدئو ای برای کمک به پیدا کردن راه موفقیت:
دیدگاه‌ها ۰