اعلام نتایج اولیه کنکور

اعلام نتایج اولیه کنکور

اعلام نتایج اولیه کنکور

به راستی کنکور یکی از  حساس ترین  و سرنوشت ساز ترین مراحل زندگی هر فرد  است که می تواند مسیر زندگی را تغییر دهد .  سامان سلامیان بهترین دبیر ریاضی  ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی  کنکوری ها ،وید ئو هایی در رابطه با تحلیل کنکور  منتشر کرده اند ،شما می تواندی برای مشاهده  این ویدئو ها به  قسمت ویدئو های انتخاب سرنوشت مراجعه کنید .

رئیس سازمان  سنجش آموزش کشور  در رابطه با کنکور 97 اعلام کردند که  سوابق تحصیلی در  آزمون سراسری 97  تقریبا مثبت بود. و می توان گفت که افراد با رشته های علوم ریاضی و علوم انسانی از دیگر رشته ها موفق تر  هستند و شانس قبولی بیشتری به نسبت دارند .

اعلام نتایج اولیه کنکور

اعلام نتایج اولیه کنکور

راهنمای مشاهده نتایج  کنکور 97

برای مشاهده نتایج آزمون می توان  از چند روش استفاده کرد ، روش اول به این صورت است که  با کمک شماره شناسنامه ،سال تولد  و  شماره درج شده   بر روی کارت ورود به جلسه  نتایج آزمون خود را مشاهده کنید .  در صورتی که  شماره داوطلبی خود را در دسترس ندارید  می توانید  تنها با کمک شماره شناسنامه  و  کد  رهگیری  که در زمان  ثبت نام  دریافت کردید ،نتایج آزمون را مشاهده کنید وآخرین روشی که  می تواند در مشاده نتایج کنکور 97 موثر باشد  ،استفاده از اطلاعات  ثبت نامی می باشد ، که  این اطلاعات شامل شماره پرونده و.. می باشد  کارنامه خود را در آزمون سراسری 97 مشاهده کنید ،بسته به  اطلاعاتی که در دسترس دارید می توانید   از نتایج کنکور 97 مطلع شوید .

این مطلب را هم بخوانید
تحلیل دیفرانسیل کنکور 97

زمان اعلام نتایج کنکور 97

اعلام نتایج کنکور به صورت اینترنتی و تقریبا در بازه زمانی نیمه  مرداد ماه 97 اعلام خواهد شد . بعد از اعلام نتایج لازم است تا داوطلبان کنکور با کمک  رتبه خود و همچنین  کد رشته محل ها  ،انتخاب رشته خود را انجام دهند  باید است  در انتخاب رشته دقت بالایی داشته باشید .  مشاوره با فرد متخصص در این زمینه تاثیر بسزایی در قبولی و موفقیت در کنکور دارد .

 در صورتی که  اطلاعات کافی برای  مشاهده نتایج نداشته باشیم چه کنیم ؟

در صورتی که اطلاعات شما برای مشاهده نتایج کنکور کامل نباشد ،می توانید  به سایت سنجش مراجعه کنید  و با مراجعه به بخش  پاسخگویی و ایجاد یک حساب کاربری ،شماره پرونده خود را دریافت کنید  و سپس در آخر   به صورت آنلاین با کمک شماره پرونده ارائه شده  نتایج کنکور  خود را مشاهده کنید .

سطح دشواری  کنکور 97 چگونه بود ؟

به طور تقربی با بررسی هایی که انجام شد می توان گفت ، در کنکور 97  امسال آزمون های فیزیک  و زبان به نسب  سال 96 راحتر بوده  اما در مقابل  بقیه درس ها همچون ادبیات به نسبت دشوار تر از   کنکور سال 96  بود .

لازم به ذکر است که کنکور 97 را  آخرین کنکور نظام آموزشی قدیم  معرفی کردند  .

کنکور تجربی امسال بوی دیفرانسیل میداد

سامان سلامیان   بهترین دبیر ریاضی ،بر این معتقدند که کنکور تجربی امسال به شدت بوی دیفرانسیل می داد  و داوطلبانی که در حد رشته ریاضی تلاش کرده بودند می توانستند به راحتی به سوالات پاسخ دهند .

این مطلب را هم بخوانید
تحلیل دیفرانسیل کنکور 97

باید گفت شاگردانی که تصمیم به قبولی در رشته های  پزشکی ،دندانپزشکی و  دارو  دارند  لازم است  تا حتما فراتر از رشته تجربی کار کنند . در مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان  کلاس های ویژه مخصوص افراد در رشته تجربی  برگزار می شود ، در این کلاس ها به گونه ای با دانش آموز کار می شود که فرد کاملا به صورت تخصصی ریاضی را یاد بگیرد . دوستانی که تصمیم دارند مثلث سه گانه ،پزشکی ،دندن و دارو را قبول شوند لازم است تا بالاتر از سطح رشته خود کار کنند .

کسانی که ارزو های بزرگتر از دیگران دارند باید  متمایز از دیگران باشند ،در مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان ،برای متمایز شدن  شما از دیگران تلاش می شوند .

سامان سلامیان با ارائه ای برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازد . در ادامه ویدئوی از سامان سلامیان :

با تشکر مدیریت سایت مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

برخی از مقالات

کنکور

اساتید برتر کنکور

دبیر خصوصی حسابان

دبیر خصوصی ریاضی

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید