سبد خرید

توصیه ایام امتحانات

توصیه ایام امتحانات

توصیه ایام امتحانات

ایام امتحانات یکی  از دوره های مهم  و تاثیر گذار  برای تمام دانش آموزان  است که لازم است به آن توجه داشته باشید .  یک برنامه ریزی دقیق در کنار همت خود دانش آموز می تواند در نتایج امتحانات تاثیر گذار باشد .  از آنجا که دغدغه بیشتر دانش آموزان در دوران امتحانات  کسب نمره بالا  می باشد ،  از دیبران خود، خصوصا دبیر ریاضی این سوال را  دارند که چه توصیه ای برای موفقیت در دوران امتحانات دارید ؟  در ادامه این مطلب ما توصیه هایی برای  قبولی و کسب نمره بالا در امتحانات داریم، با ما همراه باشید .

توصیه ایام امتحانات

توصیه ایام امتحانات

توصیه سامان سلامیان در ایام امتحانات

توصیه می شود که در ایام امتحانات ، منهای اینکه خود کتاب  را به صورت مفهومی یاد می گیرید ،  قسمت مربوط را هم برای کنکور به صورت  مسمتر مطالعه کنید.

دوره ، تکرار و تمرین داشته باشید  تا  کاملا در ذهن شما مطالب، تثبیت شود .  باید مطالعه شما  به گونه ای باشد که  نیاز به تکرار نداشته باشد . به قول معروف آن قسمت را ببوسیت و کنار بگذارید، تا بتوانید با  نیروی بیشتری  در نیمسال دوم به  خواندن  دروس نیمسال دوم و پایه بپردازید .

بهترین فرصت برای جمع بندی نیم سال اول  همین دوره است و  دوستان فارغ التخصیل هم می توانند از این فرصت  که  محصلین درگیر امتحانات خود هستند  ،  به دوره و تست زنی بپردازند .

امتحان بهترین وسیله برای خواندن  و  یک dead night هست برای  تمام کردن دورس می باشد، پس بهتر است این فرصت را دست کم نگیرید و به خوبی از آن استفاده کنید .

سامان سلامیان با ارائه ای برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازد .برای مشاوره و شرکت در کلاس های تقویتی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

نکات مورد توجه در امتحانات

  • حفظ آرامش در امتحانات تاثیر گذار است . با اطمینان خاطر و آرامش  در امتحانات شرکت کنید  و  نگران نباشید . اعتماد داشتن به خوداتان  نتیجه مثبتی بر  نتایج شما از امتحانات دارد .
  • زمانی در حدود 10 درصد از وقت  خود را صرف  یک نگاه  گذرا به سوالات کنید ،   و برای  سوالات  یک زمانبندی مشخص کنید. گاهی ممکن است در  زمان حل سوالات نکات مهمی در ذهن شما بیاید ، سعی کنید  همان لحظه این نکات را  یادداشت کنید تا از خاطرتان نرود .
  • ابتدا  سوالات ساده تر  را پاسخ دهید  و  بعد  سوالاتی که نمره بیشتری دارند  و در اخر به سراغ سوالات سخت تر بروید، که نیاز به وقت بیشتری دارند.
  • در صورتی که تست بدون نمره منفی است ،  از بین پاسخ های باقی مانده ، پاسخ درست را انتخاب کنید . بیشتر اوقات اولین گزینه  که  انتخاب می کنید صحیح است، پس شک نکنید، البته در مواردی که  به پاسخ قطعی نرسیده باشید .
  • مرور کردن پاسخ ها نیز در نتایج مهم هستند، ممکن است  نکته ای را فراموش کرده  باشید و  بدون در نظر گرفتن آن  پاسخ داده اید، 10 درصد از وقت خود را  صرف  مرور پاسخ ها کنید و مطمئن شوید به تمام  سوالات پاسخ داده اید .

با کمک این راهکار های می توانید در کنار  مطالعه ای هدفمند  به نتایج ایده الی برسید .  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مدرسه ریاضی سامان سلامیان مراجعه کنید و یا با شماره  ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱   تماس بگیرید . سامان سلامیان  در طول دوران تحصیلی به  گونه ای مفهومی  تدریس می کنند که دانش آموز در دوره  امتحانات به مشکلی بر نخورد.

با تشکر مدیریت سایت مدرسه ریاضی سامان سلامیان

دیدگاه‌ها ۰