شب قبل از کنکور

شب قبل از کنکور

شب قبل از کنکور

هیچوقت نفهمیدم چرا بچه اصرار دارن طبق توصیه ی مشاورشون که مثلا میگه از 13 روز عید حتما 3 روزشو استراحت کنید و اصلا درس نخونید یا مثلاً شب قبل از کنکور اصلا درس نخونید و برید بیرون و بچرخید و تفریح کنید حتماً و دقیق و مو به مو عمل کنند ولی تایمایی که میگیم شرط لازم و کافی واسه موفقیت توی کنکوری اینه که حتما روزی بین 10-12 ساعت مفید درس بخونی رو به خودشون تخفیف بدن و مو به مو طبق توصیه ای به این مهمی پیش نرند !!!!!!

شب قبل از کنکور

شب قبل از کنکور

بارها گفتم بازم می گم شماها باید درس خوندنتون تفریحتون باشه ، باید با درس خوندن حال کنین . انتگرال نمی خونی که پسفردا کارمند شی بشینی پشت باجه. سرکلاس من که نشستی کارمند گونه فکرنکن یعنی دیر نیا چون تو کارمند نیستی که بیایی فقط کارت بزنی بری اومدی کلاسِ سامان سلامیان که از رفت و آمدت ، سختی کشیدنات ، درس خوندنات ، و … نتیجه بگیری … کلاس کنکور نمیای که اینجا همه دور هم باشیم که !!!!

ضمناً شماها باید تا آخرین لحظه درس بخونین شب آخر ریلکس کن و درس نخون و این حرفا چِرته ، تا آخرین لحظه بخون تکرار می کنم تا آخرین لحظه !!!!!!

چه بسا شب آخری که نشستی خونه و به جای پارک رفتن داری تاریخ ادبیات ورق می زنی حتی سطحی و تند تند دقیقا سوال فرداتو دیدی که قراره اونجا یادت نیاد ولی چون دقیقاً شب قبا از آزمون به چشمت خورده شده سوالی که قراره ببینیش و به سرعت جوابش بیاد تو ذهنت و زمان بیشتری واسه جواب دادن به سوالات بعدی واسه خودت ذخیره کنی.

کنکور، رقابت ثانیه هاست پس تا آخرین لحظه بخون و برنده باش.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید