سال تحویل کنکور من

سال تحویل کنکور من

سال تحویل کنکور من

همیشه به شاگردام می گم عید رو به هیچ عنوان از دست ندید و برید کلشو تفریح کنید چون بعد از عید به خاطر تایمی که از دست دادید و درس نخوندید قطعاً به خودتون لعنت می فرستید و تمام تفریحاتی که طی 13 روز عید انجام دادید از دماغتون درمیاد. اصلاً مگه میشه آدم کار داشته باشه، درس داشته باشه و این همه مشغله ی درسی تو سال مهم زندگیش داشته باشه و بره تفریح کنه ؟؟؟ اصلاً وقتی این همه کار داری تفریح بهت نمی چسبه چون درسات همش رو نِروِتِه ، پس واسه عیدت برنامه ریزی درستی انجام بده و بشین پای درسات و فرصت رو از دست نده که اگه از دست دادی به زودی پشیمون می شی و دیگه پشیمونی برات سودی نداره.

سال تحویل کنکور من

سال تحویل کنکور من

می دونین تفریح عید سال کنکور خودم چی بود ؟؟؟

اون زمان رسم بود که حتماً موقع تحویل سال نو یه لباس نو بپوشی و من چون خرید نرفته بودم فقط یک جفت جورابِ نو پوشیدم و نشستم سرِ سفره هفت سین.

می گفتن موقع تحویل سال باید همزمان به همه چی نگاه کنیم و آرزو تا برآورده شه 🙂

خلاصه توپ رو زدند و سال تحویل شد. و به محض اعلام تحویلِ سال من سریعاً رفتم سر درسم و خوب یادمه هروقت که از درس خوندن خسته می شدم همیشه به این فکر می کردم که الان یه بچه ای داره تو یه زیر زمینی تو یه شهرستان دورافتاده درس می خونه و هر 1 دقیقه 2 تست عمومی و هر 5 دقیقه 4 تا تست اختصاصی می زنه ، سرِ همین اصلاً از جام پا نمی شدم.

این مطلب را هم بخوانید
تنها تفریح عید سال کنکورم

یادتون باشه تو عید سال کنکورتون ، فامیل نیازی به عیددیدنیِ شما نداره پس زمانتون رو با رفت و آمدهای بیهوده هدر ندین و البته منظورمم این نیست بمونید خونه تا لنگ، ظهر بخوابید، یه امسالتو خوب درس بخون عید سال بعد همین موقع اینقدر بخواب تا زخم بستر بگیری !!!

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید