سبد خرید

راه تستی در دی وی دی آموزش ریاضی

راه تستی در دی وی دی آموزش ریاضی

راه تستی در دی وی دی آموزش ریاضی

متاسفانه تلویزیون برای تامین هزینه های مالی خودش ، آنتن خود را به فروش می رساند و یک برنامه 15 دقیقه ای را بین ، 10تا 15 میلیون پول دریافت می کند . افرادی این چنین پول ها  را به تلویزیون می پردازند که سر کلاس حضور نداشته اند و تجربه  دیدن شاگرد واقعی را ندارند ، از اشتباهات متداول دانش آموزان بعد از تدریس اطلاعی ندارند. حقیقت این است که یک جوانی که در  تلویزیون مشغول به تدریس ریاضی و فیزیک می باشد ،  تجربه بالایی ندارد .

سامان سلامیان با سابقه بالایی که در زمیه تدریس  در مدارس معتبر را داشته اند ، از  اشتباهات و سوالات متداول دانش آموز مطلع می باشند ، اما  دبیری که تجربه بالایی در  زمینه تدریس ندارد ، نمی تواند  به درستی پاسخ سوالات را  برای دانش آموز قابل  فهم کند .

راه تستی در دی وی دی آموزش ریاضی

راه تستی در دی وی دی آموزش ریاضی

دبیرانی که در برنامه های تلویزیون  تدریس می کنند ، تجربه بالایی ندارد  و  به این امر آگاه نیستند  که با  تدریس یک موضوع خاص چه برداشت هایی از  مبحث می گردد . برنامه تلویزیون به این افراد تنها  مشهوریت میدهد و  اغلب دانش آموزان  هنگام  مراجعه  و یا تماس برای خرید محصولات دی وی دی این سوال را دارند که آیا  در این محصولات آموزشی ،راه حل های تستی هم  تعریف کرده اید ؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم  راه حل تستی برای دانش آموزی کاربرد دارد که راه حل کلاسیک را بلد هستند و  با پر کردن چرک نویس های  بسیار به راه حل اصلی تسلط پیدا کرده اند   و می توانند  در زمان کوتاه تری به  جواب برسند ،  در صورتی یک دانش آموز تمام این توانایی ها را دارا بود، بهتر است به دنبال  راه حل های تستی باشد .

این مطلب را هم بخوانید
چگونه کنکوری درس بخوانیم؟

در طی سال های متوالی ، طراحان سوالات کنکور سراسری ،  داستان های حاشیه  کنکور را بررسی می کنند و برای جلوگیری از هر گونه تبلیغات ، سوالات را به گونه ای طراحی می کنند که اغلب سوالات نتوانند با کمک راه حل های تستی  حل شوند .

سامان سلامیان به   دانش آموزانی  که برای قبولی در کنکور تلاش می کنند، توصیه می کنند که  روش های تستی تنها برای زمان های جنگ ، که یکسری جزوه رزمندگان برای  دانش آموزان پسر سال اخر  که به  صورت  داوطلب به جبهه های جنگ رفتند ، تهیه شده بود .  برای این داوطلبان یکسری جزوه تحت عنوان رزمندگان تهیه شده بود  ، که برخی از این روش های  تستی در داخل سوالات کنکور می آمد و بعد  از گذشت زمان جنگ در دهه 70 سوالی در کنکور ریاضی و ریاضی تجربی  طرح نگردید که بتوان با کمک راه حل های تستی ، جواب ان ها را پیدا کنیم .

سامان سلامیان با ارائه برنامه ای هدفمند و دقیق راه موفقیت در کنکور را برای دانش آموزان هموار می سازند .شما می توانید برای شرکت در کلاس های تقویتی با شماره های زیر تماس بگیرید : ۰۹۲۱۳۳۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

استفاده از تجربه افراد خاص

برای درک این مطلب  شما می توانید به خوابگاه های دانشگاه هایی همچون صنعتی شریف، علم و صنعت ، علوم پزشکی تهران و..  بروید و از آن ها این سوال را بپرسید که چگونه ریاضی خود را در کنکور بالا زدند . شما  برای نزدیک شدن به موفقیت بهتر است با خواص صحبت کنید  نه عوام . باید یک معلم خوب در  دی وی دی آموزش ریاضی  تجربه آموزش واقعی را داشته باشد  و از سوالات دانش آموزان آگاه باشد .

این مطلب را هم بخوانید
چگونه کنکوری درس بخوانیم؟

سامان سلامیان دبیر ریاضی خوب تهران در تمام دی وی دی های آموزشی خود  تنها با دو روش آموزش ریاضی  داده اند ، یک راه اصلی که در زمانی که هیچ راه حلی  را پیدا نکردید ،  استرس داشتید و یا اگر زمان کم آوردی،  بتوانی از راه حل همیشگی  تست را حل کنی .

بهتر است منابعی  که برای  موفقیت در کنکور انتخاب می کنید ،  معتبر باشند و  توسط دبیران  با تجربه و حرفه ای آموزش داده شده باشد، هیچ گاه  بدون اگهی و تنها بر اساس  گفته یک فرد محصولی  را خریداری نکیند و سعی کنید  با قدرت بالا ، تشخیص درست از نادرست را بدهید .

با تشکر مدرسه تخصصی ریاضیات سامان سلامیان

دیدگاه‌ها ۱