واقعیت موفقیت در کنکور

دوستان نازنین💐
در تلاشیم تا واقعیت موفقیت در کنکور را آنچنان که هست به دانش‌آموزان و خانواده‌هاى محترمشان بیاموزانیم….

🔸متاسفانه بازار مکاره مشاوره در کنکور چنان کرده که دانش‌آموزان متوسط و ضعیف راه را از بیراهه تشخیص نمی‌دهند.
⚠️ رتبه برترهایى که وانمود می‌کنند روش‌هاى خاص و اعجاب‌انگیزى براى مطالعه دروس، تست زدن و آزمون دادن داشته و دارند. و با جمله {رازهاى موفقیت را از کسی بیاموزید که خودش راه را طى کرده است} بدیهیات موفقیت این راه را اسرار مگو جلوه می‌دهند!
⚠️ مشاورینى که وانمود می‌کنند نتایج دانش‌آموزانى که با ایشان در ارتباط بوده‌اند، تمام و کمال حاصل حضور و وجود ایشان است و با تبلیغ {برنامه‌هاى شخصى‌ساز و مختص به هر فرد} برنامه‌ریزى ساده برای درس خواندن را امرى بسیار تخصصى و دشوار می‌نمایانند.

 

🔔 روال برخى مشاوره‌هاى کنکورى خیانت محض در حق فرزندان کشور بوده و هست!

⚠️ اصول بدیهى موفقیت در کنکور را چنان با بزرگنمایى و آب و تاب ارائه می‌کنند که متاسفانه در این میان برخى دانش‌آموزان حتى پس از کسب رتبه خوب نیز به واقعیت ماجرا پى نمی‌برند و چنان براى آن شخص، گروه و یا موسسه تبلیغ می‌کنند که انگار موفقیت آنها صرفا در گرو همراهى با ایشان بوده است.

دوست عزیزم لطفا حواست رو جمع کن!

✅ قبل از هرچیز باور کن اصول موفقیت در کنکور بسیاربسیار بدیهى و ساده است و بدان که یک مشاور فقط و فقط یک راهنماست و این تویى که باید با ذهنى هوشیار و مثبت در این رقابت افراطى، با تمرین و تکرار صحیح به تسلط و سرعت در پاسخگویى به سوالات برسى.

✅ تا زمانى که به بدیهى بودن راه و رسم موفقیت ایمان نداشته باشی، نخواهی توانست به اعتمادبنفس کسب یک رتبه عالى دست پیدا کنید.
✅ تا زمانى که به چنان شناختى از خود نرسی که ندانی چه درسى را به چه میزان و در چه زمانى باید بخوانی، نمی‌توان انتظار داشت ارتباط با یک مشاور برایت معجزه کند و به یک رتبه عالى دست پیدا کنی.

🦋 هجوم چند صد هزار نفرى فرزندان این کشور به امید قبولى در چند رشته خاص، نشان از نابسامانى اوضاع، پیمودن مسیرى نابخردانه و یک بیمارى اجتماعى دارد، اما نسخه‌نویسان این روزها را نیز طبیبى دلسوز نمی‌بیند! چرا که جامعه‌اى که تحصیل در علوم پایه، علوم انسانى، رشته‌هاى فنى و رشته‌هاى پیراپزشکى را افتخار نپندارد و موفقیت را صرفا پذیرش در چند رشته خاص ببیند، یک بیمار متوهم است و نه یک اجتماع رو به توسعه!

 

بیشتر بخوانید : راز موفقیت در کنکور

 

⭕️جامعه باید به فرزندان کشورش بیاموزد که:
▪️این ما هستیم که می‌توانیم به یک رشته تحصیلى و شغل اعتبار و ابهت ببخشیم و نه لزوما برعکس!
▪️اینکه رتبه برترها به سراغ چند رشته تحصیلى خاص می‌روند لزوما به معنى مناسب بودن آن رشته براى هر شخص و حتى خود آنها نیست!
▪️رقابت افراطى براى قبولى در چند رشته تحصیلى نشان از بیمار بودن اقتصاد و فرهنگ جامعه دارد و این پیمودن یک مسیر ناصحیح و توهم‌گونه بیش نیست!
▪️اعتبار و ارزش‌هاى والاى انسانى در گرو کسب رتبه خوب در کنکور نیست و آبادانى نیازمند کشاورزان، صنعتگران، معلمان و …. و علاقمندان به دانش و علم‌اندوزى در تمام شاخه‌هاست!
▪️اختلاف طبقات اجتماعى و اقتصادى را نباید به وادى علم و دانش کشاند؛ این موضوع مسیر ترقى و آبادانى کشور را به قهقرایى خواهد برد که در حال رفتن بسویش هستیم!

دوستان نازنین💐
در تلاشیم تا واقعیت موفقیت در کنکور را آنچنان که هست به دانش‌آموزان و خانواده‌هاى محترمشان بیاموزانیم و همزمان براى احیاى شأن و منزلت همه رشته‌هاى تحصیلى و موقعیت‌هاى شغلى تلاش نماییم.
در این راه نیازمند همراهى همه شما عزیزان هستیم؛ یقین داریم صداقت که باشد همراهى خواهد بود🌻

 

استاد سامان سلامیان
۰۹۱۲۱۰۶۳۱۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۴۵۱۶۱

شماره واتس اپ جهت دریافت پیام: 09213363198

پاسخ

9 − 5 =

Call Now Buttonتماس با استاد سلامیان